TAPINGO PULSAS
Pradžia Tapingas Sritys Renginiai Apie mane Kontaktai

TAPINGAS gali padėti net ten, kur niekas kitas nebepadeda.

Su TAPINGU, kaip niekada, paprasta pakeisti savyje tai, ko nebereikia, nebesinori, kas nebepatinka ir nebetarnauja.

Įvaldę TAPINGĄ, susitarsite ir su savo vidiniu kritiku, ir su visais kitais vidiniais prieštarautojais.

TAPINGASKas tai?

TAPINGAS yra emocijų higienos įrankis. Tai paprasta, lengvai išmokstama, saugi ir galinga technika, padedanti susitvarkyti su savimi - su savo jausmais,  emocijomis, reakcijomis, net su nemaloniais fiziniais pojūčiais (pvz. skausmu).

TAPINGAS (taip pat tai ELT /
EFT - Emotional Freedom Technique) - technika, kurioje apsijungia rytiečių medicinos išmintis su moderniąja vakariečių psichologija. Kartais tai vadinama akupunktūra be adatų, todėl tai visiškai paprasta atlikti sau be specialisto pagalbos (akupunktūros procedūros sau nepasidarysi).

TAPINGO procesas yra akupunktūrinių taškų ant veido ir kūno stimuliavimas stuksenimu pirštais, tuo metu mintimis ir žodžiais koncentruojantis į sprendžiamą problemą.

Bene 10 milijonų žmonių pasaulyje naudoja TAPINGĄ ir ne vienas greitai ir efektyviai išsprendė tokias sudėtingas problemas, kaip depresija, nemiga, nerimas, PTSS (potrauminio streso sindromas), įvairios priklausomybės, net skausmas ir ligos. Sakoma, kad TAPINGAS gali padėti net ten, kur niekas kitas nebepadeda.

Pati procedūra, pirmą kartą pamačius, natūraliai sukelia skepticizmo jausmą: „oi, ne, tai neįmanoma, kad šis keistokas ir toks paprastas reikalas taip galingai veiktų“. Ir tai suprantama, nes sveikam (baisiai protingam) protui trūksta argumentų. Taip yra iki tol, kol nepabandai ir pats „pačiupinėdamas“ įsitikini, arba imi ir giliniesi, kaip čia, kas čia ir dėl ko tai veikia. Net tie, kuriems neužtenka tiesiog ypatingai stipraus efekto, mokslinį bei kitokį pagrindimą tikrai ras.

Ar esu savęs šeimininkas?

Ar kartais neatrodo, jog viena jūsų dalis nori, siekia, pasiryžta teisingiems darbams, teisingam elgesiui, o kita - ima ir sugriauna visus planus, tarkim kažko nevalgyti, nerūkyti, neatidėlioti, neįsižeisti ir pan. Tada juk jaučiamės tarsi užstrigę, bejėgiai ir negalintys nieko pakeisti. Ar galima susitarti ir suderinti visas savo dalis? Ar galima pasijusti savo veiksmų ir reakcijų šeimininku? Atsakymas, taip.

Su TAPINGU, kaip niekada, paprasta pakeisti savyje tai, ko nebereikia, nebesinori, kas nebepatinka ar nebetarnauja. Gal tai
stresas, nerimas, baimės, fobijos, kaltė, pyktis, pavydas, praeities skausmingas įvykis, apsėdusios mintys, ribojantys įsitikinimai, atidėliojimai?

Negi nesinorėtų įsileisti į savo gyvenimą daugiau ramybės, meilės, džiaugsmo? Negi nesinorėtų gyventi, išpildant save ir visą savo potencialą, augti ir klestėti? Su TAPINGU tai pasiekiama.

TAPINGAS gali būti revoliucija. Gali būti tas iššūkis, kurio siekėte, bet nepavykdavo dėl to, kad vidinis pasipriešinimas visada būdavo stipresnis. Pasąmoninių programų, valdančių mus, mūsų biologiniame kompiuteryje įrašyta tiek, kad nė nenutuokiame. Kai kurios jų naudingos, o kai kurios nebe. Įvaldę TAPINGĄ, susitarsite ir su savo vidiniu kritiku, ir su visais vidiniais prieštarautojais.

Ko negali TAPINGAS?

Jei norite pakeisti kitą žmogų, TAPINGAS nepadės. Nebent tai pasieksite, pakeitę save ir savo reakcijas.
Jei norite pakeisti aplinkybes ar situacijas, TAPINGAS nepadės. Nebent, pakeitę savo reakcijas, netikėtai pastebėsite, kad keičiasi ir aplinkybės.
Kaip sakė Mahatma Gandhi,
būk pasikeitimu, kurį nori matyti pasaulyje.
Transformacijos su TAPINGU lengvos ir natūralios
.

Kam ir kada tinka TAPINGAS?

Išsamus TAPINGO GIDAS yra čia.
© 2012 Tapingas. Visos teisės saugomos